Реал Мадрид се издъни

Осасуна от своя страна прави отличен сезон и с това равенство вече е на четвърта позиция с 19 точки

2 годиниФутбол 1 Симеон Кисьов

Реал Мадрид направи грешна стъпка в битката за шампионската титла, след като стигна само до равенството 0:0 при домакинството си на Осасуна.

Така в този кръг Примера Дивисион и двата гранда на Испания не успяха да запишат победи. Както е известно, по рано днес Барса загуби с 0:1 от Райо Валекано.

Реал Мадрид все пак се изкачи на първото място в класирането с 21 точки, колкото има и Реал Сосиедад. Осасуна от своя страна прави отличен сезон и с това равенство вече е на четвърта позиция с 19 точки.