Search Suggestions
      вторник, 10.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Красимир Стойчев: Заради износа на ток България печели огромни пари

          14 януари 2022 | 00:00 210

          Високата цена на тока е много добра за българската икономика. Ако погледнем нещата – ние изнасяме всеки ден, всеки час по гигават и половина ток. Това са огромни пари, които България печели. Ред приказки защо токът не остава в България са нелепи. Когато имаш свръхпечалба ти имаш шанс да компенсираш тези, които имат нужда и имаш шанс да модернизираш цялата енергийна система в страната. Това обяви в предаването „ЕвроДикоФ“ на Телевизия Евроком предприемачът Красимир Стойчев.

          - Реклама -
            
            

          Според него заради ниските цени на електроенергията в България производителите не са били стимулирани да правят инвестиции в енергийна ефективност

          „Би трябвало да има политика, която да стимулира високоефективното използване на енергията, а такава няма. Трябва да се управлява процесът по преминаване към високоефективна икономика“, обяви той.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Разследващи отвориха телефона на Ивайло Калушев, намериха клипове със секс

          При проверката са открити множество изображения и видеоклипове, както и литература на сексуална тематика

          Обрат по случая в Бистрица: Съдът върна в ареста младежа, пребил до смърт мъж заради забележка

          Според съдебния състав съществува риск от извършване на престъпление

          Проф. Галунов: Забавянето похаби енергията на протеста и води до напрежение

          Смисълът на служебния кабинет е бързо да се направи, за бързо излизане от криза
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions