Search Suggestions
      сряда, 11.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Делото за катастрофата с Милен Цветков пропадна

          23 юни 2022 | 00:00 130
          СНИМКА: „БУЛФОТО“
           
          Апелативен съд – София не даде ход на делото за катастрофата с Милен Цветков заради отсъствие на защитниците на подсъдимия.
           
          Адвокат Константин Симеонов е в чужбина, а другият адвокат – Лъчезар Таков, е върнал призовката с обяснение, че е бил ангажиран само за първата инстанция.
           
          Следваща дата е 13 юли, 9.30 ч.
           
           
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Почина Георги (Джордж) Лебамов – емблематична фигура на македоно-българската общност в Северна Америка

          Бивш председател на Македонската патриотична организация в САЩ и Канада остави дълбока следа в обществената и историческата памет на българите зад океана

          Людмил Рангелов: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за самоубийство

          Според него разследването е дало отговор на ключови въпроси, а данни за намеса на външни лица липсват

          Боряна Димитрова: Липсва външнополитически дебат, Радев няма да предизвика „цунами“

          Социологът Боряна Димитрова: партиите имат външнополитически залози, но не ги споделят публично
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions