Search Suggestions
      четвъртък, 05.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          14:42 Само в Евроком: Прокуратурата прекратила преписка за гаврите в Петрохан през 2024 г. Духовен водач на децата бил „Лама Иво“14:03 Надежда Йорданова за Изборния кодекс: Президентът да наложи вето13:15 ВСУ: Ударихме полигона за изстрелване на „Орешник“11:34 Историческа промяна: Частна компания поема 25% от линиите на БДЖ в Източна България11:23 Депутатите започнаха работа с декларации за Гоце Делчев, здравеопазването и приемането на еврото10:48 Благовест Кирилов за изтеклите кадри: България е под европейски санкции заради неприетата навреме директива за киберсигурност10:13 Кирил Добрев: Новият лидер на БСП поема исторически риск – или ще спаси партията, или ще я закрие09:59 България блокира пътя на Сан Марино към ЕС заради банкови рискове, изчезнали са 15 млн. евро на българин09:15 Енргийният експерт Еленко Божков с коментар за шокиращите сметки за ток09:07 Роман Василев за случая „Петрохан“: Реакцията на институциите наподобява фолклор

          Анджелина Джоли осиновява седмо дете

          27 април 2017 | 00:00 210

          Анджелина Джоли ще стане майка отново: актрисата възнамерява да осинови седмо дете. Според източници, близки до холивудската звезда, през следващите дни тя ще представи съответните документи и ще започне процедурата по осиновяване. Не е ясно дали детето ще е момче, или момиче.
          Ясно е, че баща на детето ще бъде мистериозен британски милиардер, с когото актрисата има връзка от известно време. Името му все още не е известно на медиите. Според американското издание InTouch любовникът на Джоли е 40 годишен.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Питър Мюлие официално е новият творчески директор на Versace

          Официалните изявления на семейство Прада демонстрират голямо доверие в новия творчески директор

          Може ли изкуственият интелект да се влюби? Любовта през очите на машината

          AI може да анализира любовта, но не и да я преживее — разговорите с него обаче разкриват много за човешката нужда от близост.

          Хималайската мечка Деси стана на 38 години в Софийския зоопарк

          Най-възрастната мечка в Софийския зоопарк – хималайската мечка Деси – навърши 38 години, съобщиха от Зоологическата градина в София чрез публикация във Фейсбук.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions